KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15873023

nr 1587 3023

Anna-Lisa Nystedt

(1920-2000), Sverige

Signerad. Blandteknik, bildmått: 25x33cm, yttermått inklusive ram: 45x51cm

Anna-Lisa Nystedt, svensk keramiker och målare född 1920, död 2000 .

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 11 december 2023
kl 20:26:08

11/12 20:20:00 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 11 dec

Kvinnliga Konstnärer

Läs mer om Kvinnliga Konstnärer

Anna-Lisa Nystedt

Läs mer om Anna-Lisa Nystedt